O firmie

 Wytwórnia Artykułów Szkolnych w Toruniu istnieje od 2009 roku. Od samego początku naszego istnienia staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom klientów. Nasze doświadczenie w branży plastycznej, nasza wiedza dotycząca produkcji i sprzedaży oraz podejście do klienta umożliwiają nam ciągły rozwój.

Naszym priorytetem jest produkcja wysokiej jakości materiałów plastycznych. Staramy się temu sprostać stosując nowoczesne technologie, wykorzystując do produkcji wysokiej jakości surowce a także biorąc pod uwagę aktualne tendencje i potrzeby klientów.


 Wszystkie produkty posiadają deklaracje zgodnosci CE.

Naszym celem jest zadowolenie nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci i młodzieży, ponieważ to właśnie Oni najczęściej korzystają z naszych produktów. Od najmłodszych lat dzieci uwielbiają zabawy w masach plastycznych, takich jak plastelina oraz zabawy farbami. To z myślą o nich tworzymy nowe linie nietoksycznych, ekologicznych produktów, takich jak: nietoksyczna plastelina, ekologiczna plastelina i ekologiczne farby plakatowe.  To z myślą o nich nasze produkty wytwarzane są z najlepszej jakości komponentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ofercie posiadamy produkty dostępne w opakowaniach 6-cio, 8-mio, 10-cio i 12-sto kolorowych. Jako producent materiałów plastycznych dbamy również o estetyczny wygląd oferowanych przez nas produktów, dlatego ich opakowania charakteryzują się barwną szatą graficzną.